top of page
Image by Cynthia Magana

Odstranění dioptrií

svoboda bez brýlí... 

...dioptrických brýlí

Refrakční zákroky

Staňte se nezávislými. Nezávislými na brýlích nebo kontaktních čočkách

  • Sportujete nebo vykonáváte činnosti, ve kterých vás brýle či kontaktní čočky omezují?

  • Chcete si kupovat moderní sluneční brýle bez dioptrií?

  • Kontaktní čočky vám z různých důvodů nevyhovují?

​Řešením jsou refrakční zákroky, díky kterým vám dokážeme odstranit dioptrie buď pomocí nejmodernější laserové technologie nebo nitrooční výměnou čočky.

Laserové operace očí

Laserové operace očí jsou nejúčinnější metodou k odstranění závislosti na brýlích či kontaktních čočkách.

Nejmodernější lasery odstraňují dioptrie spolehlivě a bezpečně. Na klinice Lensi nabízíme širokou škálu metod prováděných těmi nejmodernějšími přístroji. 

Femtosekundový laser Ziemer LDV Z8 multi i excimerový laser Schwind Amaris 1050 RS představují absolutní vrchol v současné technologii laserové refrakční chirurgie.

 

Chápeme vaše obavy ze zákroku na očích. Nabízíme vám proto konzultaci, během níž s lékařem proberete vaše přání a potřeby.

 

Vše vám ohledně laserových operací rádi vysvětlíme a ukážeme výhody moderních operačních postupů, které jsou zárukou dlouhodobě úspěšných výsledků. 

Obavy nejsou na místě, díky zkušenostem našich chirurgů si můžeme dovolit poskytnout vám doživotní záruku na výsledek zákroku.

Nitrooční refrakční operace

Princip této operace spočívá ve výměně vlastní čočky za čočku umělou. Přirozená čočka je odstraněna a na její místo je vložena nová čočka, která umožňuje řešit problém s krátkozrakostí, dalekozrakostí, astigmatismem nebo jejich kombinacemi. 

Umělá čočka však nemá schopnost akomodace (zaostřování na různě vzdálené předměty), doporučuje se tedy spíše pacientům ve středním věku.

Druhou možností je implantace tzv. fakické nitrooční čočky, která doplňuje přirozenou čočku přidáním příslušného množství dioptrií. Tato metoda se používá u mladších pacientů, případně u těch, kterým není doporučena laserová korekce zraku.

Jaké typy nitroočních čoček se používají při refrakční chirurgii

Základní dělení je na monofokální a multifokální čočky.

 

Monofokální čočky

  • umožňují zlepšit vidění buď na blízko nebo do dálky, nikoliv však oboje. 

 

Multifokální čočky

  • zlepšují vidění na různé vzdálenosti současně

Torické čočky

  • řeší astigmatismus (nerovnoměrné zakřivení oka). Mohou být monofokální i multifokální.

Nemusíte dopředu řešit, jaký typ čočky je pro vás nejvhodnější. Se vším vám odborně poradíme a doporučíme nejvhodnější typ implantátu na základě vyšetření a vašeho životního stylu.

Refrakční programy

Ceny uvedeny za oko

* Akční nabídka platná do 30.4.2024 vč. doživotní záruky a vstupní konzultace zdarma

Program

PREMIUM

Program zahrnuje povrchové laserové metody odstranění dioptrií, případně implantaci prémiové asférické nebo bifokální nitrooční čočky dle doporučení lékaře.Součástí ceny je komplexní předoperační vyšetření a pooperační péče včetně nezbytných léků a doplňkových preparátů.

19.000 Kč

* 11.500 Kč

Program PREMIUM INDIVIDUAL

Program zahrnující zcela individualizované řešení za použití nejmodernějších laserových metod odstranění dioptrií nebo použití prémiové multifokální či trifokální nitrooční čočky. Součástí ceny je komplexní předoperační vyšetření a pooperační péče včetně nezbytných léků a doplňkových preparátů.

V ceně je také doživotní záruka. 

29.000 Kč

* 14.500 Kč

bottom of page