top of page
Péče o pleť Model

Estetická chirurgie

Být zdravý a vypadat k tomu dobře je přáním asi většiny z nás. Pomůžeme Vám odstranit kosmetické defekty v obličeji, ať už se jedná o převislou kůži a přebytky tuku v oblasti očních víček nebo obličejové vrásky.
Odstraňujeme také drobné kožní útvary okolo očí, které mohou mít negativní vliv na kvalitu vidění nebo oční hygienu.

Naši chirurgové používají nejmodernější techniky estetické chirurgie a nejmodernější vybavení k tomu, aby zákrok byl nejen funkční, ale také estetický.

Operace očních víček

Operace očních víček patří k nejčastějším estetickým zákrokům

Operace očních víček jsou relativně nekomplikované a přinášejí jasný benefit nejen v podobě zlepšeného vidění, ale také vám jsou schopny opticky ubrat na věku.

Benefity operace očních víček

Plastická operace víček (tzv. blefaroplastika) odstraňuje příznaky stárnutí kůže v oblasti očí a koriguje estetické nedostatky tím vzniklé (efekt tzv. smutných očí, “pytle pod očima”). Povislá kůže může způsobovat i funkční poruchy jako je omezení zorného pole, pocit únavy nebo bolesti očí.
Při operaci dojde k odstranění kožních nadbytků a také tukových polštářků.
Výkon se provádí v místním znecitlivění.

Před zákrokem

Před samotným zákrokem Vás nejdříve objednáme na konzultační schůzku. Cílem této konzultace je posouzení vhodnosti zákroku, vysvětlení postupu operace a pooperační péče. Lékař Vás také upozorní na možné komplikace. Nakonec se s lékařem domluvíte na termínu operace.

V průběhu zákroku

Výkon se provádí v místním znecitlivění, tzn. že zákrok je nebolestivý, klient je celou dobu při vědomí a má možnost s lékařem i personálem normálně komunikovat. Během operace jsou na obou očích odstraněny kožní převisy, které se dopředu na kůži vyznačí, a souběžně s tím také tukové polštářky.
Vzniklá operační rána se zašije jemným šicím materiálem tak, aby vznikly co nejmenší jizvy. Výkon trvá přibližně 45 minut.

Po zákroku

Bezprostředně po zákroku je možné vrátit se do běžného života, doporučujeme však v prvních dnech klidový režim.

Cena

Ceny uvedeny za obě oči

Operace dolních víček

20.000 Kč

Operace horních víček

16.000 Kč

bottom of page